Žarėnų Apartamentai

Žarėnų Apartamentai - tai šiuolaikiški, modernūs, šviesūs ir energetiškai efektyvūs 5 aukštų, 39 butų būstai, viename greičiausiai besivystančių Kauno mikrorajonų, Aukštuosiuose Šančiuose. Gyvendami čia galėsite mėgautis aukščiausia patogaus gyvenimo kokybe, švariu oru, puikiai išvystyta miesto infrastruktūra, kuri užtikrina ne tik greitą patekimą į kitus miesto mikrorajonus automobiliu ar viešuoju transportu iki viešojo transporto stotelės tik ~0.1 km., bet ir patogų įvažiavimą į šalia namo esančią gyventojams skirtą saugią automobilių stovėjimo aikštelę.

RINKTIS BUTĄ

Erdvės poreikis

Unikalios architektūros butai atitinka aukščiausios energetinės klasės A++ reikalavimus. Komfortą suteikia įrengta pažangi šildymo technologija, užtikrina būsto išlaikymo ekonominį naudingumą. Pirmojo ir penktojo butų aukštai turi jaukias atviro tipo terasas. Antrojo, trečiojo ir ketvirtojo aukštų butų balkonai sudaro vientisumo įspūdį, tačiau kuo puikiausiai užtikrina gyventojų privatumą ir erdvės poreikį.

Aukštųjų Šančių Ąžuolynas

Išskirtinis projekto elementas, kuris sukurs papildomą vertę naujai statomam daugiabučiui namui. Ši saugoma teritorija yra įtraukta į Natura 2000 ir yra viena iš nedaugelio miesto parkų, kuriame dar išliko senieji Kauno miesto želdynai. Čia galima mėgautis gamta ir išvystyti daugybę rečiau sutinkamų medžių ir krūmų rūšių. Aukštųjų Šančių ąžuolynas yra populiarus rekreacinis plotas, kuriame galima pasivaikščioti ar pabėgioti po įvairius takus ir mėgautis grynu oru. Šis parkas yra žalias ir turtingas želdynais, o daugybė skirtingų takų suteikia galimybę žmonėms atlikti fizinę veiklą ir mėgautis laiko leidimu lauke.

Infrastruktūra

Šalia šio moderniai atrodančio daugiabučio yra visa, ko reikia jaukiam ir patogiam gyvenimui. Čia rasite įvairias gydymo įstaigas, vaikų darželius, mokyklas, parduotuves, vaistines ir net miestiečių pamėgtą Aukštųjų Šančių Ąžuolyną, kurio netoliese yra lauko treniruokliai. Iki miesto centro ir didžiausio prekybos ir pramogų centro "Akropolis" tik ~3 km. Čia taip pat rasite vaikų žaidimų aikštelę ir žalią zoną, kur galėsite mėgautis gamta ir poilsiu.

Besiformuojantis kvartalas

Šiuo metu besiformuojantis kvartalas, kuris ateityje taps šio rajono centru, yra puiki investicija, nes miestas numato toliau plėsti gyvenamąją statybą šioje vietoje. Įsigiję butą šiame kvartale-daugiabutyje , jo vertė tik kils ateityje. Tai yra puiki proga įsigyti ne tik patogų, modernų būstą, bet ir investiciją į ateitį.

Gamta ir istorija

Puiki galimybė gyventi harmonijoje su gamta ir istorijos dalimi! Naujas daugiabutis yra itin ypatingas - jame susipina istorinė architektūra su moderniais A++ klasės sprendimais, kurie leis jums taupyti energiją ir gyventi patogiai. Namo aplinkoje pilna žalumos ir ramybės - šalia jūsų laukia Nemuno ir ąžuolyno grožis. Tai puiki vieta, kurioje galite atsipalaiduoti po darbo dienos triukšmo ir pasimėgauti švariu oru. Šis naujas kvartalas ateityje taps svarbiausiu šio rajono centrų, todėl dabar yra puiki proga įsigyti butą už patrauklią kainą ir stebėti jo vertės kilimą.

Bankų pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami arba paspausdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje